Personaalse coachinguga avad täiesti uue ukse oma unistuste tervise ja heaolu poole. See on teekond, mis on ainulaadselt sinu.

 

Protsess, mis võimaldab sul saavutada rohkem, kui oskad ehk lootagi. 

ON LÄBIVALT KOLM TEEMAT, MIDA MU KLIENDID OMA ELLU SOOVIVAD:

ROHKEM TASAKAALU

ROHKEM TASAKAALU

Me naistena tunneme justkui peame kogu maailma enda õlgadel kandma ja kõike jõudma. Me tahame head karjääri, imelisi suhteid, tugevat perekonda, mõnusaid hobisid jne. Ära saa minust valesti aru – see ei ole üldse halb asi, mida soovida ja olemegi väärt kõike saama. Kuid küsimus on selles, kuidas sinna jõuda nii, et me enda tervist ja heaolu  ohverdama ei pea.

ROHKEM ENERGIAT

ROHKEM ENERGIAT

Energia on palju enamat kui hea uni ning korralik toitumine. Jah, need on väga olulised tegurid, kuid seal on paar AGA. Esiteks, see, mis on sinu jaoks korralik toitumine, ei pruugi olla sama minu jaoks. Teiseks, ei ole ainult füüsilised harjumused need, mis meile energiat annavad või seda võtavad. Kui tunned end pidevalt väsinult, siis sel on alati põhjus (või põhjused). Ning teades, et meil kõigil on palju asju laual, on hindamatu väärtusega see, kui saame teada, mis on need minu 20% tegevustest, mis annavad mulle 80% energiast.  

RAHULOLU KEHAGA

RAHULOLU KEHAGA

Üle 30. aastaste naiste kehad muutuvad. See, mis toimis meile varem, ei pruugi enam toimida. Ühelt poolt on oluline õppima armastama oma muutuvat keha ja teisalt on oluline mõista, mida me siiski saame teha selleks, et kehakaal ei tõuseks või selleks, et toit ei tekitaks meis raskus-ja ebamugavustunnet. Meil on oluline õppida oma keha päriselt kuulama, et anda talle seda, mida ta hormonaalsee muutuste möllus enim vajab. 

Olen välja töötanud coachingu paketi E.N.E.R.G.I.A.

E - eeltöö ja analüüs

Iga teekond algab põhjaliku eeltööga. Meie esimene samm on sinu praeguse olukorra süvitsi mõistmine, kasutades selleks teaduspõhist terviseankeeti. See aitab meil kaardistada sinu sümptomid, elustiili, toitumisharjumused ja varasemad olulised sündmused, mis võivad mõjutada sinu füüsilist ning vaimset tervist. See on fundamentaalne etapp, mis seab aluse kogu edasisele protsessile.

N - nägemuse loomine ja eesmärkide seadmine

Sinu unistuste ja eesmärkide selgitamine on meie koostöö keskmes. Koos loome selge visiooni sinu tulevikust, püstitades konkreetseid ja saavutatavaid eesmärke. See samm on kriitiline, et suunata ja säilitada motivatsiooni kogu sinu teekonna vältel.

E - edu saavutamine samm-sammult

Edasiminek nõuab järjepidevust ja keskendumist. Iga kohtumise lõpus seame lühiajalised eesmärgid, mis hoiavad sind rajal ja suunavad sind järgmiste sammude poole. Iga väike samm viib suurema eesmärgi poole.

R - ressursside ja tööriistade rakendamine

Minu arsenalis on erinevad tööriistad ja ressursid, mida valin hoolikalt ja kohandan just sinu vajadustele vastavalt. See personaalne lähenemine aitab meil koos jõuda sinu eesmärkideni kõige tõhusamal viisil.

G - geniaalselt terviklikult lähenemine

Minu metoodika on terviklik, hõlmates füüsilist, vaimset ja spirituaalset tervist. Ma usun, et püsivad muutused saavutatakse ainult siis, kui käsitleme inimest tervikuna. See lähenemine võimaldab näha suurt pilti ja leida lahendusi, mis on sama unikaalsed kui sina ise.

I - inspireerimine ja motiveerimine

Sinu teekonna südames on inspiratsioon ja motivatsioon. Me töötame koos sinu uskumuste, harjumuste ja eesmärkidega, varustades sind tööriistade ja teadmistega, mis aitavad säilitada motivatsiooni ja keskendumist püstitatud eesmärkidele.

I - autonoomne & jätkusuutlik

Minu ülim eesmärk on varustada sind teadmiste, oskuste ja tööriistadega, mis tagavad sinu edu jätkusuutlikkuse ka pärast meie koostöö lõppu. Soovin, et saavutaksid autonoomia oma tervise ja heaolu juhtimisel, nautides pikaajalisi tulemusi.

Ja sul on võimalik valida 2 paketi vahel

"PÜSIVA ENERGIASÜSTI" PAKETT

"PÜSIVA ENERGIASÜSTI" PAKETT

"SINU UUS TASE" PAKETT

"SINU UUS TASE" PAKETT

LAHKED SÕNAD KLIENTIDELT

Temaga suheldes ma tunnen, et ta päriselt kuulab ja süveneb. Ta toob mu tähelepanu asjadele, mida ma ise ei märka ning jagab nippe ja nõuandeid. Ta oskab hoida ruumi ja on toetav. Tema lähenemine on väga personaalne - ta ei pane mind muu maailmaga ühte patta, vaid võtab mind, kui täiesti uut projekti (kui nii võib öelda) ja see on minu jaoks ülimalt tähtis. Hellega koostöös olen hakanud julgemalt sööma erinevaid toiduaineid ning mu hirm toidu ees on peaaegu kadunud. Tänaseks pole mul peale söömist enam ebamugavaid tundeid kõhus, mu enesetunne on palju parem, mul on energiat rohkem, ma magan veel paremini ja ma olen siiralt õnnelik.

  Kairi, 30

  "Toitumine ja kaalulangus on põhjus, miks ma tulin. Aga olen saanud nii palju enamat. See, mis toimub mu mõtteviisi ja käitumismustritega, on lihtsalt uskumatu. Elumuutev. "

   Tõnis, 39a.

   Helle, personaalse lähenemisega inimene, kes päriselt on kohal ja kuulab, hinnanguid andmata, oma kogemusi peegeldades. Tekitades turvalise tunde, et Sa pole enam oma murega üksi! Ta ei paku sulle kandikul õigeid ega valesid vastuseid, aga jagab tööriistu, mis Sind lahendusteni juhatavad, olles samal ajal Sinu kõrval kui sammas, millele ka kõige raskemal hetkel saab toetuda.

    Sirli, 33a.

    Kandideeri personaalsele coachingule

    Mulle on väga oluline mõista, kas olen sinu teekonnal õige järgmine samm. 

    Seega enne, kui teeme tutvumiskohtumise, palun sul täita allolev vorm.

    See aitab mul paremini mõista sinu praegust olukorda, eesmärke ning millist tuge vajad.

    Palun vasta võimalikult põhjalikult ja ausalt.

    Sinu vastused on konfidentsiaalsed.

    Pärast sinu avalduse läbivaatamist võtan sinuga ühendust e-kirja teel, et arutada järgmisi samme.

    Korduma kippuvad küsimused

    Soovid midagi küsida?

    Kui sul on mõni küsimus või ettepanek, siis kirjuta mulle sellest.

     

    Scroll to Top