Tervist toetavad koolitused ja töötoad ettevõtetes ja üritustel

Koolitused vaimse ja füüsilise tervise toetamiseks

Tervis on meie suurim vara ja oluliseim investeering.

Lisaks on see edu alustala.

Minu missioon on aidata luua töökultuuri, kus tervislikud harjumused ja heaolu on igapäevaelu lahutamatu osa.

Pakun koolitusi, loenguid ja töötubasid, mis keskenduvad tervise ja heaolu edendamisele nii tööl kui töö väliselt, kasutades selleks terviklikku ja teadusel põhinevat lähenemist.

Minu suurim soov on toetada inimeste inimeste energiataseme ja rahulolu kasvu ja seda, et nad tunneksid end oma kehas hästi.

Aitan näha, et tervise toetamine on nauditav ja kergusega tehtav, kui teed teekonna iseenda omaks.

5/5

Suur tänu Hellele, et meie inimeste maailmapilti avardasid ja pisikeste, kuid väga oluliste tegelastele peale mõtlema panid. Kõik, kes kohal olid ja Sinu ettekannet kuulasid, on nüüd palju õnnelikumad ja toredamad inimesed. PS. Viimasel ajal on kontori külmkappi igasuguseid põnevaid toite tekkinud millegipärast 🙂 #kõhusemudelerõõmu

Kert, Havas Media

KOLM PEAMIST TEEMAVALDKONDA:

VAIMSE TERVISE KOOLITUSED - STRESS, ÄREVUS, LÄBIPÕLEMINE, NÄRVISÜSTEEMI REGULEERIMINE

Stress ja ärevus on muutunud enim levinud väljakutseteks, mis mõjutavad töötajate heaolu ja produktiivsust. Läbipõlemine on statistiliselt kasvutrendis. Kui ütlen stress, siis pean silmas olukorda, kus närvisüsteem on järjepidevalt tasakaalust väljas. Koolituse käigus avan stressi tagamaid, pakkudes praktilisi tehnikaid selle tõhusaks juhtimiseks. Närvisüsteemi toimimise mõistmine võimaldab osalejatel reguleerida oma käitumist nii, et saavutavad parema fookuse, vastupidavuse ja üldise heaolu.

KOOLITUSED SOOLESTIKU MIKROBIOOMI JA
SEEDETRAKTI TERVISE TOETAMISEKS

Teadusuuringud paljastavad üha rohkem soolestiku tervise laiaulatuslikku mõju üldisele heaolule. Koolitusel avan kõhu mikrobioomi põnevat maailma, selgitades selle rolli seedimises, immuunsuses, vaimses tervises ja üleüldises heaolus. Nende teadmise abil saavad osalejad teha teadlikke valikuid oma soolestiku toetamiseks, mis toob kaasa suurenenud energiataseme, parema enesetunde ja mentaalse fookuse.

MUU TERVIST TOETAV KIIRE ELUSTIILIGA INIMESELE

Kiire elutempo tõttu jääb tervisliku eluviisi hoidmine sageli tahaplaanile. Koolitusel pakun praktilisi strateegiaid ja nõuandeid, kuidas teha tervist toetavaid valikuid ka siis, kui sulle tundub, et sul selleks aega ei ole. Erinevatest rutiinidest kuni teadliku toitumiseni – osalejad avastavad, kuidas väikesed elustiili muutused võivad kaasa tuua märkimisväärseid edasiminekuid nende üldises tervises ja heaolus.

Scroll to Top